Složenky

O autorovi

Autor programu, česká firma Gamma soft s.r.o. má bohaté zkušenosti s vývojem software pro osobní počítače. Vyvinula programové vybavení Složenky, určený k tisku poštovních poukázek a související evidence.

Stručný popis

V hlavním okně programu uživatel zadává základní údaje jednotlivých plátců: jméno, adresa, částka, údaje pro bankovní převod, poznámka a další data. Všechny operace jsou snadno dostupné z nabídky a nejčastěji používané rychle z tlačítek umístěných v hlavním okně. Tiskové sestavy se vytvářejí s maximálním komfortem včetně možnosti náhledu a exportu. Mnoho možností konfigurace programu je přehledně uspořádáno v okně nastavení.

Požadavky

Program je určen pro všechny 32-bitové verze operačního systému Microsoft Windows 98, 2000, XP a Vista. Vyžaduje minimální nároky na HW - je schopen provozu na většině tiskáren, kompatibilních s uvedenými operačními systémy. Program nevyžaduje žádné další programové vybavení jako například BDE, Interbase, SQL Server atd.

Obsluha

Ovládání programu je shodné s ovládáním výše uvedených operačních systémů a nevyžaduje nadstandardní znalosti. Uživatel programu je schopen okamžitě s programem pracovat.

Otevřenost

Program je řešen univerzálně, tak aby vyhovoval nejširšímu spektru uživatelů. V nastavení programu lze volit mnoho různých variant programu. V případě dalších požadavků je firma schopna program upravit. Program obsahuje funkce pro import dat z jiných systémů; například fakturačních.