Mzdy Gamma pro Windows - Jak na to

INSTALACE - LICENCE - NASTAVENÍ

Nejprve si stáhněte a nainstalujte program do vašeho počítače. Program poté můžete používat jako demoverzi nebo zaslat žádost o registraci s vyplněnými registračními údaji (po zaplacení vám budou vráceny údaje pro registraci a uvolnění programu). Po prvním spuštění můžete vyplnit registrační údaje a zaslat žádost o registraci.

Po zadání licenčních údajů vás program vyzve k zadání aktuálního roku a k zahájení měsíce ledna. Následně program založí datové tabulky a my se můžeme s ním pustit do práce.

Před pořizováním mezd je vhodné nejprve vyplnit některé údaje v Nastavení konfigurace - typ organizace atd.

KMEN

Zpracování mezd zahájíme přidáním pracovníka v modulu KMEN. Vyplníme položky nezbytné k výpočtu mzdy - druh pracovního poměru, týdenní úvazek, forma mzdy (hodinová, měsíční), základní plat, poplatník, číslo bankovního účtu atd.

MZDA

Po zadání kmenové karty můžeme přistoupit k zpracování měsíce v modulu MZDA. Pokum máme pracovníka s měsíční formou mzdy, celou výplatu stanovíme klávesou F9 - generací. Další složky mzdy přidáme dle číselníku kódů - F3 - vybrat kód. Kontrolním výpočtem (F5) nebo Náhledem v sestavě grafických výplatnic ihned vidíme mzdu pracovníka.

MULTI

V případě multi verze nejprve vyplňte nastavení aliasů a adresářů v Nastavení konfigurace programu.