Mzdy Gamma pro Windows - email

Dovolujeme si vám nabídnout náš program na zpracování mezd, personalistiky a směnného provozu pro všechny druhy organizací.

 

Náš program plně využívá výhody operačních systémů Windows a při jeho vývoji jsme využili téměř dvacetileté zkušenosti v dané oblasti. Jsme firma s působností v celé ČR.

Software umožňuje na moderní technologii zpracovat mzdy a personalistiku minimálně stejnou efektivitou, jak jsme byli zvyklí z aplikací v textovém režimu, ovšem navíc se všemi výhodami moderních technologií. Vše potřebné je zobrazeno v jednom formuláři (okně) – odpadá tak zdlouhavé otevírání velkého množství oken, jak je hříchem v některých letitých programech v novém kabátě. Program umožňuje jednotlivé i hromadné zadání mzdových položek. Má propracovanou personalistiku s modulem šablon a dokumentů. Přesné, přehledné a efektivní zpracování mezd zajišťuje mnoho nadstandardních funkcí. K programu nabízíme i  efektivní, integrovaný docházkový systém. Vyzkoušejte prosím demonstrační verzi našeho produktu nebo si stáhněte příručku v PDF. Další vlastnosti:

-          vícenásobné exekuce

-          možnost definice vlastních mzdových složek

-          školení, lékařské prohlídky, praxe

-          možnost zadání upraveného evidenčního listu

-          všechny formuláře obsaženy (FÚ, SSZ, ZP, statistiky)

-          schránka absencí s jednoduchým zadáním delších absencí

Použijte na zpracování mzdové a personální problematiky vysoce specializovaný a kvalitní produkt. Nepoužívejte různé mzdové přívěšky účetních programů s nekonečným počtem oken nebo staré dosové programy v novém kabátu. Nebudete mít problémy se zadáním různých komplikovanějších složek mzdy. Zaručíme vám rychlé a kvalitní zpracování mezd a personalistiky. Za přijatelnou cenu využijete nejmodernějších technologií jako je jazyk XML a SQL, podání ELDP a ONZ přes portál veřejné správy nebo export do různých souborových formátů (PDF,RTF,XLS,HTM,CSV atd.)

 

Rozšíření PLAT pro rozpočtové a příspěvkové organizace obsahuje

-          tabulky tarifů dle třídy, stupně a navýšení

-          platové výměry

-          výpočet platových postupů

-          praxe zadaná v podrobné tabulce s poměrem nebo přímo počtem let a dnů

-          rozčleněné příplatky

-          statistika ISP

-          pro rezort školství výkaz P1-04 s rozpadem dle středisek, druhů zařízení, zakázek, kategorií, mzdových položek, osobních čísel atd.

 

Součástí rozšíření PLAT je také modul SMĚNY, který umožní zpracovávat zaměstnance v nepřetržitém provozu – roční plán směn, měsíční skutečnost, změny, koeficient nároku na dovolenou. Použití tohoto modulu je na volbě uživatele –lze vyčlenit i skupinu zaměstnanců.

 

Reference přikládám zde: www.gamma.cz/reference.htm. Máme mnoho uživatelů v různých resortech – stavebnictví, služby, výroba, sociální služby, školství atd.  Byli jsme výhradními dodavateli mzdového systému v několika Okresních ústavech sociálních služeb (OÚSS) a po jejich rozpadu jsme dodali program do nově vzniklých subjektů.

 

Velice rádi zavítáme do Vaší organizace na nezávaznou prezentaci.

 

Cena programu v základní konfiguraci je 7.500,- bez DPH, více viz náš web. Služba předplatného s celoročním aktualizací a „horkou“ telefonní linkou* je 65% ceny programu - v případě pořízení programu po 1.7. se jedná až o aktualizaci za dva roky. Žádné další skryté cenové položky nemáme, cena je konečná.